STAŇTE SA DOBROVOĽNÍKMI NA DIVADELNEJ NITRE! 

Workshop aranžovania chlebíčkov, súťaž o najvtipnejšiu fotku či spanilá jazda mestom v nákupnom vozíku. Dobrovoľníctvo na Medzinárodnom festivale Divadelná Nitra – to je guča netušených zážitkov, prázdnych téglikov tresky a radostne prebdených nocí, ale aj dych berúcich predstavení, vášnivých diskusií o divadle a priateľstiev na celý život.

Napriek úpornej snahe o verbálne postihnutie tohto unikátneho, takmer 2 týždne trvajúceho dobrovoľníckeho maratónu (za túto vetu by sa nehanbil ani Laco Borbély), bol však tento pokus od začiatku odsúdený na neúspech. Dobrovoľníctvo na Divadelnej Nitre je totiž obzvlášť neprenosnou skúsenosťou.

Desiatky dobrovoľníkov a dobrovoľníčok z celého Slovenska, ktoré sa festivalu každoročne zúčastňujú, však veľmi dobre vedia prečo. A ty to, veríme, už čoskoro zistíš tiež.

Prihlásiť sa môžeš prostredníctvom tohto jednoduchého formulára.

Ak máš menej ako 18 rokov, nezabudni spolu s rodičmi vyplniť aj informovaný súhlas s dobrovoľníckou prácou.

Podrobnejšie info nájdeš v Manuáli dobrovoľníctva.

Tešíme sa na teba 3. – 13. júna 2024!

A ak by si mal/a čas a chuť venovať sa dobrovoľníckej práci aj počas zvyšku roka, radi ťa privítame v našom kultúrnom centre bod.K7. Stačí, ak vyplníš tento formulár. Zostaneme tak v kontakte a ty môžeš získavať skúsenosti z realizácie kultúrnych podujatí celoročne.