VSTUPENKY

ONLINE

Vstupenky na všetky festivalové predstavenia si môžete zakúpiť od 18. 4. 2024 na  našom webe v sekcii Program. Odkaz s prelinkom na zakúpenie vstupeniek na konkrétne predstavenie nájdete priamo pri jednotlivých predstaveniach. Predaj prebieha prostredníctvom predajnej siete GoOut alebo cez predajný systém spoluorganizátora.

Od 18. 4. do 2. 5. 2024 – predpredajová zľava na vstupenky na predstavenia hlavného programu vo výške 20% z bežnej ceny. 

POKLADNICA FESTIVALU v bode.K7 v Nitre

Bude otvorená od 2. 5. 2024. Nájdete nás na Štefánikovej triede 7 v Nitre (zobraziť miesto na mape) v pracovných dňoch v čase 15.00 – 17.00. Lístky si môžete tiež rezervovať telefonicky alebo e-mailom a dohodnúť si čas osobného vyzdvihnutia.

POKLADNICA FESTIVALU v Starom divadle K. Spišáka v Nitre

Bude otvorená počas konania festivalu od 8. 6. do 12. 6. 2024 na ul. 7. pešieho pluku 1 v Nitre (zobraziť miesto na mape), hodinu pred predstavením, pokiaľ nebude vypredané.

> CENY A ZĽAVY

  • NORMAL (plná cena vstupenky)
  • ŠTUDENT / SENIOR / ZŤP / ZŤPS (zľava pre študentov ISIC, ITIC, Euro 26, seniorov a ZŤP / ZŤPS na základe príslušného preukazu)
    Nárok na zľavu sa kontroluje pri pokladničnom predaji a pri vstupe do sály. Prosíme, majte pripravený príslušný doklad.
    Na jeden preukaz je možné kúpiť iba po jednej zľavnenej vstupenke na každé predstavenie.
    Ak ste poslucháčkou/poslucháčom Divadelnej fakulty Vysokej školy múzických umení v Bratislave, máte nárok na špeciálnu zľavu. O kóde, ktorý je potrebné zadať pri online nákupe vstupeniek prostredníctvom GoOut, sa informujte na svojej škole.

Počet zľavnených vstupeniek vo všetkých kategóriách je limitovaný.

Pre informácie o možnostiach zľavy pri kúpe hromadných vstupeniek alebo v prípade akýchkoľvek otázok v súvislosti s predpredajom a rezerváciou vstupeniek nás neváhajte kontaktovať na: vstupenky@nitrafest.sk alebo +421 903 554 475.

 

AKREDITÁCIE

Pre všetkých divadelných profesionálov a profesionálky ponúkame možnosť akreditácie. Akreditovaní hostia získajú profi zľavu na nákup vstupeniek. Ak máte záujem o profi zľavy, kontaktujte nás, prosím, na adrese: press@nitrafest.sk.

 

UBYTOVANIE PRE AKREDITOVANÝCH HOSTÍ

V prípade záujmu o rezerváciu ubytovania nás kontaktujte na barbora@nitrafest.sk alebo +421 915 458 174. Objednávka ubytovania je záväzná. V prípade jej zrušenia hradíte storno poplatky vo výške určenej ubytovacím zariadením.