Swap oblečenia u nás na dvore

So / 23 / 9 / 23
10.00 – 14.00
Vstupné: 4 eurá (swaperi), dobrovoľné (všetci ostatní)

Kupecká ul. 11

PODUJATIE SPOLUORGANIZÁTORA

 

 

 

Sekáč je láska: Swap oblečenia u nás na dvore

SWAP je príležitosť priniesť svoje už nenosené oblečenie, ktoré si zaslúži nového majiteľa. Jeho hlavným cieľom je dostať takéto oblečenie späť do obehu, pričom si aj ty môžeš nájsť oblečenie, ktoré ti v šatníku chýba.

Informácie od organizátora

AKO TO FUNGUJE? Na SWAPe vymieňame oblečenie, kabelky, topánky a doplnky. SWAPujeme dámske, pánske aj detské oblečenie. Princíp je veľmi jednoduchý, v pomere 1:1. Keď jeden kus donesieš, jeden si môžeš odniesť. Oblečenie, topánky a doplnky, ktoré chceš swapovať musia byť vo výbornom stave. Voňavé, čisté a nepoškodené. Také, ktoré by si dal svojej dobrej kamarátke alebo kamarátovi. Na SWAP sa počas celého trvania môžeš kedykoľvek vrátiť. 

►MAXIMÁLNY POČET PRINESENÝCH KUSOV JE 15◄

ČO NA SWAP NEPATRÍ?

– Oblečenie s pokazeným zipsom alebo bez gombíka

– Roztrhané a predraté nohavice

– Oblečenie s fľakmi

– Obnosené a zatuchnuté oblečenie

– Spodná bielizeň, ponožky, pančuchy a silonky

– Opotrebované, ošúchané a neumyté topánky

Sestry Katarína a Natália. Náš príbeh sa začína v roku 2019, kedy sa Katarína rozhodla vytvoriť moderné a priateľské miesto pre nákupy z druhej ruky vo svojom rodnom meste. Naša láska k móde nás spojila k vytvoreniu projektu Sekáč, ktorý nechce byť iba obchodom s oblečením, ale predovšetkým miestom pre stretávanie sa ľudí s ekologickým cítením. Sekáč je malý rodinný podnik, v ktorom si každý z nás našiel svoje uplatnenie, dokonca i naša mamina, ktorá vybaví a vyrieši všetky byrokratické záležitosti a náš brat, ktorý sa nám postaral o tento krásny web. A samozrejme naša štvornohá Ejsi, ktorá vás privíta svojím uslintaným úsmevom. Príďte nás pozrieť, radi vás uvidíme!